Munkatársaink

 

Balogh Marianna – konduktor, korai fejlesztés – balogh.marianna.andrea.13@fpsz.net

Bártfai Szilvia – logopédus – bartfai.szilvia.eva.13@fpsz.net

Bene Szilvia – gyógytestnevelő – bene.szilvia.13@fpsz.net

Bereczky Zsuzsanna – gyógypedagógus, korai fejlesztés – bereczky.zsuzsanna.13@fpsz.net

Bíró Mária – logopédus, tagintézmény igazgató – info.13@fpsz.net

Dudás-Nagy Nikoletta – gyógypedagógus – dudas.nagy.nikoletta.13@fpsz.net

Erdélyiné Tibor Katalin – pszichológus

Erdős Erzsébet – szakszolgálati titkár

dr. Gódorné Szikál Gabriella – logopédus – godorne.szikal.gabriella.13@fpsz.net

Halász Eszter – pszichológus – halasz.eszter.hanga.13@fpsz.net

Héder Rita Evelin – gyógypedagógus, korai fejlesztés – heder.rita.13@fpsz.net

Illyés Andrea – logopédus – illyes.andrea.zsofia.13@fpsz.net

Juhász Éva – logopédus -juhasz.eva.13@fpsz.net

Hajduné Kacsó Bernadett – pszichológus, korai fejlesztés – kacso.bernadett.13@fpsz.net

Kapás Henrietta – logopédus -tartós távolléten

Kovács Orsolya – gyógypedagógus, korai fejlesztés – kovacs.orsolya.13@fpsz.net-tartós távolléten

Kováts Szabolcs – óvoda- és iskolapszichológiai, tehetséggondozó koordinátor – kovats.szabolcs.miklos.13@fpsz.net

Leitold Orsolya – logopédus  tartós távolléten

Lőrincz Luca – logopédus – lorincz.luca.13@fpsz.net

Molnár Fanni – logopédus – molnar.fanni.13@fpsz.net

Molnár Ilona – logopédus – molnar.ilona.13@fpsz.net

Müller Tamás – rendszergazda

Ollé Henriett – logopédus – olle.henriett.13@fpsz.net

Ponyi Réka – logopédus – ponyi.reka.13@fpsz.net

Rétiné Bácsalmási Szilvia – logopédus – retine.bacsalmasi.szilvia.13@fpsz.net

Schmalcz Katalin – pszichológus, tagintézmény igazgatóhelyettes – info.13@fpsz.net

Szabó Katalin – logopédus – szabo.katalin.13@fpsz.net

Szilágyi Heléna – pszichológus – szilagyi.helena.13@fpsz.net

Szolnoki Bella – logopédus – szolnoki.bella.13@fpsz.net

Szolnokné Szántó Margit – szakszolgálati titkár

Torma-Bozi Veronika – pszichológus – bozi.veronika.13@fpsz.net – tartós távolléten

Varga Viktória – gyógytestnevelő – varga.viktoria.13@fpsz.net

Valisné Boros Judit – szakszolgálati titkár